2021 Yılının En Dikkat Çeken Cihazları!

  • Teknoloji
  • Veridyen
  • 3 hafta önce
  • 5 Dakikalık Okuma Süresi
2021 Yılının En Dikkat Çeken Cihazları!

Yılın son çeyreğine girmek üzere olduğumuz şu günlerde teknoloji cihazları dünyasının durmaya niyeti yok! Apple; 14-15 Eylül 2021 tarihlerinde içerisinde iPhone13 ailesinin de olduğu birçok yepyeni ürünü tanıtmaya hazırlanıyor. 2021 yılı; teknoloji meraklıları için bir hayli verimli geçti. Apple dışında farklı markaların ürünleri sayesinde tüketiciler aradıkları ürünlere ulaşma şansına eriştiler. Peki, bu yılın öne çıkan ürünleri nelerdir? Gelin, bu konuya yakından bakalım!

Yılın En Çok Konuşulan Teknolojik Ürünleri!

  • OnePlus akıllı saat: OnePlus denildiği zaman birçok kişinin aklına akıllı telefon modelleri geliyor. Bilhassa premium kategorisindeki amiral gemisi modelleri; taraflı tarafsız herkesin beğenisini topladı. Ayrıca, Nord gibi orta ölçekli harika ürünler de markanın öne çıkan ürünleri arasında kendisine yer buluyor. OnePlus akıllı saat; yılın en çok merak edilen ürünlerinden birisi idi. Mart ayında tanıtılan bu ürün çok fazla konuşuldu. Yuvarlak bir yapısı bulunuyor. 1,39 inç AMOLED ekranı ile dikkat çekiyor. Ekranın üzerinde bulunan 2.5D kavisli ve çizilmeye dayanıklı olan saat beklentileri karşılayacak türden! GPS açık olduğu takdirde size 25 saat aralıksız kullanım vaat ediyor. Bunun yanı sıra, GPS olmadan beş gün kullanım ömrü sunduğunu da ifade etmeliyiz. Pilinin yalnızca 20 dakika içerisinde doldurulması da farklı bir avantajı! Son olarak, 1 GB RAM ve 4 GB depolama alanı özelliklerinin olduğunu söylemeliyiz.
Cihaz
  • Samsung Galaxy Buds Pro: Kablosuz kulaklık arıyorsanız sizin için en iyi tercih kesinlikle Samsung Galaxy Buds Pro olacaktır. Cihaz; profesyonel seviyedeki ses teknolojisi ile dikkat çekiyor. Akıllı aktif gürültü engelleme teknolojisi öne çıkıyor diyebiliriz. Ayrıca, ayarlanabilir ortam sesi modu da ürünün öne çıkan bir diğer özelliği! Siz de bu cihazı satın almayı tercih ettiğiniz takdirde dışarıdaki sesleri duymazsınız. Ancak, isterseniz duyma şansınız da var!
  • Xiaomi Mi 11 Pro: Akıllı telefon denildiği zaman akla yalnızca Apple gelmiyor. En az Apple kadar kaliteli modellere yer veren Xiaomi de fiyat performans kriteri bakımından harika ürünleri sizlerle buluşturuyor. Snapdragon 888 işlemci tarafından desteklenen bu cihaz; 120Hz yenileme hızına sahip ekran içi kamerasıyla da dikkat çekiyor.

2021 Yılında Hangi Ürünler Adından Söz Ettirdi?

  • Apple AirTag: 2021 yılına da damga vuran Apple; yılın ilk çeyreğinde tanıttığı AirTag’ler ile konuşulmayı hak etti. Apple; bu ürün ile beraber Bul ekosistemini genişletti. Herkesin bildiği gibi AirTag; aynı zamanda bir iPhone aksesuarı! Bu noktada, bu aksesuar sayesinde kullanıcıların büyük önem verdiği eşyaların yerini kolay, gizli ve güvenli bir şekilde bulmak mümkün olacak. Hafif tasarımı ve sihirli kurulumu; bu cihazı öne çıkarıyor. Ayrıca, cihazı ücretsiz lazer baskısı ile kişiselleştirmek de mümkün! Bunun yanı sıra, cihazı tek başına bir çantaya veya cebe koyma şansı da mevcut!
2021 Yılının En Dikkat Çeken Cihazları!
  • Spray Care Bandı: Yılın en dikkat çeken ürünlerinden birisi de kesinlikle Spray Care Bandı! Son derece havalı bir cihazdır. Pandemi dönemiyle beraber popülerliğini arttırmıştır. Yalnızca bir düğmeye basarak dezenfekte işlemi yapmak mümkün hale gelir. Ayrıca, akıllı saat ile aynı boyutlara sahiptir.
  • Samsung JetBot 90 Al Robot: Elektrikli ev aletleri arasında birinci sıraya yerleşen bu ürünü merak eden çok sayıda kişi bulunuyor. Akıllı robot teknolojisinin gelmiş olduğu noktayı gösteriyor. Sahip olduğu özel sensörlerle her türlü mesafeyi algılayabiliyor. En basit şekilde konum takibi yapabiliyor. 30W emiş gücüyle her türlü tozu ve kiri yakalayabiliyor. Fiyatı da performansına kıyasla bir hayli uygun!