Apple Eylül Ayı Tanıtım Etkinliğinde Sürprizlere Yer Verecek Mi?

  • Teknoloji
  • Veridyen
  • 4 hafta önce
  • 5 Dakikalık Okuma Süresi

Apple; hiç şüphesiz dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinin başında geliyor. Eylül ayında olduğumuz şu günlerde Apple hayranları oldukça heyecanlı! Çünkü, 14 Eylül 2021 tarihinde yeni Apple ürünlerinin tanıtımı yapılacak. Apple; bu etkinliğe California Streaming adını verdi. İnternet üzerinden yapılacak olan bu etkinlik için davetiye dağıtımı tamamlandı.

Apple’ın 14 Eylül’de hangi ürünlerin tanıtımını yapacağı konusunda farklı görüşler hakim! Kesin olan bir şey varsa o da iPhone13 ailesinin bu tanıtıma damgasını vuracağıdır. Ancak, sosyal medyada birtakım sürprizlerin olacağı da söyleniyor.

Apple Eylül Ayı Tanıtım Etkinliğinde Sürprizlere Yer Verecek Mi?

iPhone13 Ailesi Etkinliğin Gözdesi Olacak!

Dünya üzerinde belki de milyonlarca insan iPhone13 ailesini merakla bekliyor. Ancak, bu konuda çok fazla değişiklik olmayacak! Bir başka deyişle, geçtiğimiz yıl tanıtılan iPhone12 ailesi gibi iPhone13 ailesinde de dört farklı telefonun yer alacağını söyleyebiliriz. Bu ailenin üyeleri arasında iPhone13, iPhone13 mini, iPhone13 Pro ve iPhone13 Pro Max bulunuyor. Birçok kişinin aklında iPhone13 ailesinde hangi değişikliklerin olacağı yer alıyor. Ekran yenileme hızının artacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bunun yanı sıra, Hep Açık Ekran özelliği; birçok kişiyi heyecanlandırıyor. Bu iki özellik; pil ömrü konusunda can sıkacak türden gelişmelere sebebiyet verebilir. Ancak marka daha büyük piller ve daha düşük güçlü LTPO ekranlar kullanarak bu durumun üstesinden gelecektir. Ayrıca, iPhone13 ailesinde ekran içi parmak izi okuyucunun olacağına dair birtakım haberler de var! Fakat, yine de bu konuyla ilgili herhangi bir gelişme yok!

Apple Eylül Ayı Tanıtım Etkinliğinde Sürprizlere Yer Verecek Mi?

Ekran dışında iPhone13 ailesinde hangi değişikliklerin olacağı merak konusu! Birtakım kamera yükseltmelerinin olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Daha iyi lensler ve sensörler ile ultra geniş kameraların yer alması mümkün! Son olarak, iPhone13 ailesi; tasarım bakımından iPhone12 ailesinden çok farklı olmayacaktır.

Apple Watch Series 7

Markanın iPhone13 ailesi dışında tanıtmaya hazırlandığı bir diğer cihaz ise Apple Watch Series 7! Akıllı saatlerin popülerliği her geçen gün artıyor. Bu noktada, önceki modellere kıyasla daha büyük boyutlu kasalara ve ekranlara sahip olması beklenen Apple Watch Series 7 büyük ilgi görecektir. Ürünün özellikleri hakkında birtakım tahminler de var! İnce çerçeveli, düz tasarımlı ve hızlı çipli olması beklenen bu ürün için daha şimdiden birçok kişi heyecanlanıyor.

AirPods 3

Merakla beklenen bir diğer ürün AirPods 3! Birinci ve ikinci nesil AirPods kulaklıkların ardından üçüncü nesil versiyonların hangi özelliklere sahip olacağı konusunda birtakım tahminler var. Hem AirPods 3 hem de AirPods 3 Pro; beklentileri karşılayacak seviyede olacaktır. Hatta, söylentilere göre AirPods 3; aktif gürültü engelleme ve uzamsal sesi destekleme gibi özelliklere sahip!

Apple Eylül Ayı Tanıtım Etkinliğinde Sürprizlere Yer Verecek Mi?

Apple Hangi Sürpriz Ürünlere Yer Vermeye Hazırlanıyor?

Yukarıdaki üç ürün dışında Apple’ın tanıtmaya hazırlandığı farklı ürünler de bulunuyor. Tanıtımda yer alması beklenen ürünlerden birisi de iPad 9 olacaktır. Bunun yanı sıra, iPad mini 6 için de heyecanlananlar var! İnce tasarımı ve daha büyük ekranıyla satışa sunulması beklenen iPad 9; birtakım yükseltmeler ile kullanıcıları sevindirecek bir ürün olacağa benziyor. Özellikle daha hızlı çip ve daha fazla RAM; iPad 9’u farklı kılan özellikler arasında bulunuyor. Ayrıca, iPad 9’un MagSafe desteği sunması da ihtimaller arasında!

Markanın sürpriz yapmaya hazırlandığı bir diğer ürün ise iPad mini 6 olacaktır. Bu ürün; ince çerçevesi ve kare tasarımıyla beklentileri karşılayacaktır.

Marka yukarıdaki ürünleri Eylül ayının yanı sıra Ekim veya Kasım ayında da satışa sunabilir. Her ne olursa olsun, yılsonu satış döneminin Apple için heyecanlı geçeceği kesin!