Bütçesi Uygun Olanlara Hitap Eden Akıllı Telefon Modelleri 2021

  • Teknoloji
  • Veridyen
  • 10 ay önce
  • 5 Dakikalık Okuma Süresi
Bütçesi Uygun Olanlara Hitap Eden Akıllı Telefon Modelleri 2021

Teknoloji sayesinde her gün bambaşka ürünlerle karşılaşıyoruz. Akıllı telefon modelleri bu noktada karşımıza çıkıyor. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlere sahip olmak sizin de hakkınız! Bilhassa akıllı telefon sahibi olmak istiyorsanız önünüzde çok sayıda seçenek var! Bütçenize uygun bir akıllı telefon modelini bulmakta pek zorlanmayacağınızı ifade etmeliyiz. Bu noktada, akıllı telefon satın almak için sağlam bir bütçe ayırdıysanız aşağıdaki modelleri size tavsiye ediyoruz.

4000  – 4500 TL Arası Fiyata Sahip Akıllı Telefon Modelleri

2021 yılının Temmuz ayında olduğumuz şu günlerde birbirinden kaliteli akıllı telefon modelleri piyasaya sürülüyor. Bu noktada, birkaç ay önce en iyi olarak gösterilen modellerin popülerliği azalmış oluyor. Bir başka deyişle, siz de kısa zaman öncesine kadar popüler olan akıllı telefonları çok uygun şartlarla alma şansına erişebilirsiniz. İşte o akıllı telefon modellerinden birkaçı!

  • Xiaomi Mi 9T Pro: 6.39 ekran inç boyutuna sahip olan bu ürüne 4 bin TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. 128GB dahili depolama alanıyla ihtiyaçlarınıza cevap verecek. 6GB bellek kapasitesi sayesinde telefonunuzda birçok fotoğrafı, belgeyi veya farklı dosyaları saklama şansına erişeceksiniz. 4000mAh batarya kapasitesi; size performans ve güç anlamında herhangi bir sorun yaşatmayacak. Çift hatta sahip olan bu ürün; hızlı şarj özelliğiyle sizi kendisine hayran bırakacak. Son olarak, 4.5G desteğinden de faydalanabilirsiniz.
 akıllı telefon modelleri
akıllı telefon modelleri
  • Xiaomi Mi 10T Lite: Yine bir Xiaomi modeliyle karşınızdayız! 4 bin 440 TL ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. 6.67 inç ekran boyutu bulunuyor. Ayrıca, 128GB dahili depolama alanına sahip! 6GB bellek kapasitesi, 4820mAh pil kapasitesi gibi harika teknik özellikleri mevcut! Çift[c1]  hatlı oluşu, hızlı şarj desteğinin bulunması, 4.5G’nin varlığı gibi hoşunuza gidecek türden özellikleri bulunan bir ürün!
  • Realme 6 Pro: Farklı bir markanın ürününü arıyorsanız size Realme’yi tavsiye edebiliriz. 4 bin TL ödeyerek sahip olabileceğiniz bu ürün; 6.6 inç ekran boyutuna sahip! Bunun yanı sıra, birçok akıllı telefon modelinde olduğu gibi 128GB dahili depolama alanı ile dikkat çekiyor. 8GB bellek kapasitesi; Realme’nin farkını ortaya koyan detaylardan birisi! 4300mAh batarya kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir ürün! Çift hatta sahip oluşu, hızlı bir şekilde şarj edilebilmesi ve 4.5G desteğinin varlığı; bu ürünün öne çıkan diğer detayları arasında bulunuyor.

Temmuz 2021 İtibariyle Dikkat Çeken Akıllı Telefon Modelleri

  • Oppo Reno: Çok fazla kişinin bilmediği Oppo markasının akıllı telefon modellerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu noktada, Oppo Reno; 4 bin 400 TL fiyatıyla dikkat çekiyor. Fiyat performans oranı bakımından en iyi seçeneklerden birisi olan bu ürün; 6.4 inç ekran boyutuna sahip! Bunun yanı sıra, 256GB dahili depolama alanı ile diğer akıllı telefon modellerine kıyasla farkını ortaya koyuyor. 6GB bellek kapasitesi ve 3765mAh batarya kapasitesi ile de performans ve güç anlamındaki beklentilerinizi karşılayacak.
 akıllı telefon modelleri
akıllı telefon modelleri
  • Samsung Galaxy XCover Pro: Böyle bir liste yaparken Samsung akıllı telefon modellerinden bahsetmeden olmaz! 4 bin 400 TL fiyatıyla dikkat çeken bu ürün; klasik Samsung akıllı telefon özelliklerine sahip! 6.3 inç ekran boyutu, 64GB dahili depolama alanı, 4GB bellek, 4050mAh batarya kapasitesi; ürünün teknik özellikleri arasında bulunuyor. Ayrıca, çift hatlı olduğunu ve hızlı şarj imkanı sunduğunu da ifade etmeliyiz. Ürünün 4.5G desteği de mevcut!

Sonuç olarak, akıllı telefon için ayırmış olduğunuz 4000 – 4500 TL arasında değişen bir bütçeniz varsa yukarıdaki ürünlerden birisini tercih edebilirsiniz. Teknik ve tasarım özellikleriyle beklentilerinizi karşılayacak olan bu ürünlerin kalitesinden herhangi bir şüphe duymamalısınız.


 [c1]