0850 885 22 22    (09:00 - 18:00)

Duyurular ve Haberler

Şirketimiz ve hizmetlerimiz hakkında en son duyurular.

Fiyat artış duyurusu!

2 Ağustos 2018 - Perşembe

Firmamızın alan adı (domain) konusunda partneri olduğu yurt dışındaki yazman firmalarla TL üzerinden alım gerçekleştirmekteyiz. Lakin TL alım fiyatlarımız $ kuruna göre belirli aralıklarla güncellenmekte olup bir sonraki güncellemeye kadar kur sabitlenmektedir. En son güncelleme $ = 4.75 TL iken gerçekleşmiş olup kısa ... Devamını Oku »


Bayram süresince telefon sistemi hakkında

14 Haziran 2018 - Perşembe

İyi bayramlar! Ramazan Bayramı süresi boyunca 14-15-16-17 Haziran 2018 tarihlerinde firmamız nöbetçi vardiya usulü ile hizmet verecektir. Belirtilen bu tarihlerde telefon üzerinden satış ve teknik destek hizmeti sağlanamayacak olup, 7 gün 24 saat nöbetçi çalışanlarımız müşteri panelinizden ileteceğiniz destek biletlerini ... Devamını Oku »


Ofisimizin taşınması ve telefonlarımız hakkında

21 Mayıs 2018 - Pazartesi

Ofisimizin taşınması sebebiyle telefon numaralarımız 21 Mayıs ve 22 Mayıs 2018 tarihlerinde erişilemez durumda olacaktır. Tüm soru,öneri ve destek talepleriniz için bildirim yada info@veridyen.com adresine email gönderebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız.


Kredi yükleme ve kredi kullanımı hakkında

3 Ocak 2018 - Çarşamba

Otomasyon sistemi üzerinde kredi bakiyesi ekleme özelliği kaldırılmıştır. Müşteri profilinizdeki mevcut kredilerinizin kullanımı konusunda teknik destek bileti üzerinden satış yada muhasebe departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.


Çiftlik vb. ponzi yazılımları hakkında

15 Aralık 2017 - Cuma

Tüm hosting ve bayi hosting altyapımızda çiftlik oyunları vb. ponzi tabanlı yazılımların kullanılması yasaklanmıştır. Kullanımının tespiti durumunda uyarısız bir şekilde ilgili hesapların yayın akışı durdurulacak ve iade süresi içindeyse iadesi gerçekleştirilecektir.


Takip ve beğeni yazılımları hakkında

23 Kasım 2016 - Çarşamba

Tüm altyapımızda sosyal medya siteleri olan Twitter ve Instagram üzerinde otomatik takip ve beğeni gönderimi sağlayan Twitter takip, Instagram beğeni gibi bot  tabanlı yazılımlarının kullanılması yasaklanmıştır. Bu tür yazılımlar kesintisiz olarak yüksek işlemci kullanımı gerçekleştirmekte olup altyapımızda ... Devamını Oku »


Tüm hosting ve bayi hosting hizmetlerinde ücretsiz SSL sertifikası!

10 EKim 2016 - Pazartesi

Veridyen'den siz değerli kullanıcılarımıza bir yenilik daha! Veridyen'den alacağınız yada almış olduğunuz tüm web hosting, bayi hosting hizmetlerinde ücretsiz SSL sertifikası kullanabilirsiniz. Mevcut aktif hizmetinize kurulum yaptırmak istiyorsanız müşteri paneliniz üzerinden destek bileti göndererek tarafımıza talepte ... Devamını Oku »


Web sitemiz aktif!

9 Ağustos 2016 - Salı

Web sitemiz 9 Ağustos 2016 tarihi itibariyle aktif olmuştur. Siz değerli kullanıcılarımıza en uygun fiyatlarla hizmet sunabilmek için bir tık uzağınızdayız.