Kredi Kartı Saklama ve Otomatik Yenileme Hakkında Bilgilendirme

Sayın müşterilerimiz,

Bir çok müşterimiz tarafından firmamızdan istenen kredi kartı saklama ve hizmet yenileme süresi geldiğinde kayıtlı kredi kartını kullanarak otomatik yenileme özelliği aktif edilmiştir. Kredi kartıyla online ödeme esnasında eğer talep ederseniz "Kredi kartımı sonraki işlemler için iPara güvencesiyle kaydet" seçeneğini seçmeniz durumunda ilk ödemeniz 3D secure doğrulama zorunlu olacak ve sonrası ödeme işlemleri için iPara aracılığıyla kayıt edilecektir. Kredi kartı bilgileriniz firmamız veritabanında saklanmamakta olup, BDDK lisanslı iPara (Aypara Ödeme Kuruluşu A.Ş. - https://www.ipara.com.tr/hakkimizda) tarafından kayıt edilmekte ve kredi kartı bilgilerinizi siz talep etseniz dahi firmamız tarafından hiçbir şekilde görüntülenememektedir.

5 Ekim 2023 tarihi itibariyle otomatik yenileme ve tahsilat özelliği başlatılacak olup, hangi hizmetinizin yenilenip yenilenmeyeceğini https://www.veridyen.com/hesabim/otomatik-yenileme/ linkinden yönetebilirsiniz. Otomatik yenileme özelliğine web hosting, bayi hosting, ssl ve sunucu hizmetleri dahil olup alan adı kayıt ve yenileme (domain) hizmetleri otomatik yenileme sürecine dahil değildir.

Otomatik yenileme ve kredi kart saklama özelliği tamamen opsiyoneldir, zorunlu değildir. Siz müşterilerimize kolay ulaşılabilirlik ve gelen taleplere istinaden hayata geçirilmiştir.

Soru ve önerileriniz için müşteri panelinizden destek bildirimi oluşturabilir, 0850 885 2222 numaralı telefonumuzdan yada [email protected] e-posta adresimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bilginize sunarız.