0850 885 22 22    (09:00 - 18:00)

Hakkımızda

Misyonumuz, vizyonumuz ve firmamız hakkında genel bilgiler

Firmamız Hakkında

Veridyen Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti., internet servis sağlayıcılığı ve telekomünikasyon alanında 2005 yılından günümüze dayanan engin tecrübemiz ve enerjimizle 2016 yılının Şubat ayında %100 Türk sermayesi ile İzmir Bayraklı'da kurulmuş ve yönetilmekte olan bir şirkettir. Firmamız şeffaf, üst düzey hizmet kalitesi ve kesin çözüm temellerine dayanarak web hosting, alan adı kaydı, bulut sistemleri, sanal ve fiziksel sunucu ve güvenlik sertifikası satışı konusunda kurumsal ve bireysel hizmetler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, sektörümüzün pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servis sağlayıcısı ve internet hizmetleri denildiğinde akla gelen ilk isim olmaktır.

Misyonumuz

İleri teknolojiye dayalı internet servislerini; kaliteden ödün vermeden, yenilikçi, müşteri odaklı bir şekilde tüm müşterilerine güvenilir ve ekonomik koşullarda sunmaktır.

Farkımız? Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

%100 Türk Sermayeli Resmi Firma

Veridyen ödenmiş bir sermayeye sahip limited şirketidir. Firma bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz. Siz müşterilerimiz için yaptığımız gelişmiş altyapı yatırımı yaptığımız bu işte günü birlik olmadığımızın göstergesidir.

Gerçek Sunucular ve Gelişmiş Altyapı

Veridyen daima altyapı ekipmanlarında dünya çapında kendini kanıtlamış firmalarla çalışmaktadır.Tüm sunucularımız ve sunucu ekipmanları Hewlett Packard Enterprise, Dell EMC, SuperMicro ve Samsung markalarından oluşmakta olup tamamı gerçek rackmount sunuculardır. Kesinlikle desktop (masaüstü) bilgisayar bulunmamaktadır. Network ekipmanlarında ise Juniper ve Cisco tercih etmekteyiz.Tüm bu gelişmiş ve yedekli altyapı müşterilerimize kesintisiz ve yüksek uptime oranlı hizmet vermemizi sağlamaktadır.

7 Gün Para İade Garantisi

Firmamız ve sunduğumuz hizmetlerden memnun kalacağınıza inanıyoruz fakat talep edildiği taktirde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sunuyoruz! Para iade garantisi bütün web hosting, bayi hosting ve sanal sunucu hizmetlerimizde mevcuttur. Alan adları ön ödemeli bir hizmet türü olduğu için geri iade sağlanamamaktadır.

%99.8 Ulaşılabilirlik Garantisi

Sorunsuz, gelişmiş ve yedekli altyapımızla sizlere asla mahcup olmuyoruz. Günün her dakikası sistemimizi monitörlüyor ve daima %99.8 ulaşılabilir konumda tutuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek Garantisi

Saatin kaç olduğu hiç önemli değil! Bizler sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için günün her dakikası sorularınızı bekliyor olacağız. Amacımız siz müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi için sektörde oluşan yenilikleri araştırarak sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktır.

En İyi Fiyat Garantisi

Sizlere "ucuz hizmet" kavramına uyacak fakat asla "kaliteli hizmet" kavramından ödün vermeden tüm hizmetlerimizde en iyi fiyatı sunduğumuza inanıyoruz.