Müşteri Memnuniyeti

Müşteri bilanço tablosunda yer almamasına karşın, şirketin sahip olduğu en önemli varlıktır.

Veridyen, 7/24 teknik destek ve her daim çözüm odaklı yaklaşımı ile müşterilerini memnun etmeyi öncelikli amaç olarak belirlemiştir. Altyapımızı her geçen gün zenginleştirdiğimiz gibi siz değerli müşterilerimiz ile ilişkilerimizi daha iyi ve daha olumlu devam ettirebilmek için her geçen gün gerek kişisel olarak, gerekse ekip olarak iletişim becerilerimizi geliştirmek üzerine çalışmaktayız.

Sizce Veridyen?

Müşterilerimizin gözünden Veridyen'i öne çıkaran özellikler ve müşterilerimizin yorumları;

Veridyen ile çalıştığım için mutluyum

İşim gereği bugüne kadar bir çok hosting firmasıyla çalıştım. Sunucu maliyeti yurtdışında daha ekonomik olduğu için genellikle yurtdışını tercih ediyordum. Ancak destek açısından yeterli hizmeti bulamadığım icin yerli firma arayışına girdim. Açıldığı günden bu yana Veridyen ile çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Sürekli güncelledikleri teknolojileri ve her daim size yardımcı olan teknik desteğin güleryüzünü başka hiçbir firmada bulamadım. Ülkemizin boyle bir açığını kapattıkları için kendilerine teşekkürü borç bilirim.

Alican Başak
Yazılım Mühendisi

Fiyat ve performans açısından en iyisi

8 yıldır e-ticaret site yöneticisi olarak piyasada bilinen bir çok hosting firması ile çalıştım. Firmaların bazıları ile 3-6 ve 12 aylık paketler satın aldık. Hiç birinde 12’den fazla sitelerimi barındıramadım. Çünkü bir hosting firmasından beklentimiz sitelerimizin hiçbir zaman kesintiye uğramamasıydı. İhtiyaçlarımızı karşılayan paketlere de çok yüksek fiyatlar istediler. Bir süredir sitelerim Veridyen’de ve fiyat performans açısından en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Özellikle teknik ekibin yardım severliği ve 7/24 hizmet sunmaları gerçekten mükemmel.

Recep Aycan
Deriza - Kurucu Ortak

Veridyen kalitesi ve hızında başka bir yer yok

13 yıldır sektörün içinde olmamın getirdiği tecrübenin yanında Türkiye'de internet barındırması anlamında işini yapan düzgün firma sayısı azlığı sebebiyle, verilen kalitesiz hizmet hem bizi hem de çalıştığım müşterilerimi üzmüştür. Bugüne kadar 300'den fazla proje için barındırma hizmetine ihtiyaç duyduk fakat Veridyen kalitesinde, hızında bir yer bulamadım. Uygun fiyata kaliteli hizmet almak için en doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Alper Tunga Akkuş
Donanım Haber - Bilgisayar Mühendisi, Editör

Günün her saati destek

Yaklaşık 10 yıllık internet geçmişimde yerli yabancı birçok hosting firması ile çalıştım. Yabancı firmalara bir türlü derdinizi anlatamıyorsunuz. Yerli firmalarda ise çok fazla hayal kırıklığına uğradım. Veridyen ile çalışmaya başladıktan sonra inanın bir daha hiçbir firma ile çalışmayı düşünmeyeceksiniz. Güçlü altyapısı ve gelişmiş kullanıcı paneliyle diğer firmalar ile arasında ciddi fark olduğunu çalışmaya başladığınızda çok daha iyi anlayacaksınız. Günün her saatinde anında iletişime geçebiliyorsunuz ve her seferinde karşınızda bir muhatap bulabiliyorsunuz. Tüm Veridyen ekibine çok teşekkür ederim.

Fatih Aycan
Hodore - Yönetici