Maliyetinizi Azaltın

Sunucunuzu bize teslim edin, daha düşük maliyetle barındırın.

Kendinize ait bir sunucunuz varsa bu sunucuyu bir veri merkezine götürüp konfigüre etmek, bu sunucu için kabin veya alan kiralamak, tüm teknik süreçlerinin tarafınızca yürütülmesi ek bir maliyet gerektirir. Sunucunuzu bize teslim etmeniz durumunda, barındırma ve operasyonel ihtiyaçlarınızın maliyetlerini düşürmek için gerekli tüm hizmeti tarafınıza sağlamaktayız.

Tier-III Dizayn

Maksimum ulaşılabilirlik için bizi tercih edin.

Çalışmakta olduğumuz veri merkezimiz uluslararası veri merkezi standartlarına uygun ve gerekli sertifikalara sahip. Tier-III sertifikasına sahip veri merkezimizde sunucularınız teknik ekibimizin gözetiminde her daim ulaşılabilir olsun. %99.98 uptime oranı ile sunucunuz, web siteleriniz güvenli ve yedekli altyapımız ile internete her zaman açık, her zaman ulaşabilir olacağının garantisini rahatlıkla verebiliyoruz.

Yedekli Altyapı

Herhangi bir teknik soruna sıfır tolerans.

İnternet erişiminden, soğutma sistemlerine kadar her şeyin yedeği var. 3x10 Gbit yedekli Türk Telekom erişimi, 3x10 Gbit yedekli Türk Telekom - Superonline erişimi, 2x10 Gbit Vodafone, Cogent, De-Cix ve Seabone erişimi, 100 Mbit - 10 Gbit arasında internet erişimi sunabilme kapasitesi, N+1 yedekli UPS ve N+1 yedekli jeneratör, yangın algılama ve söndürme sistemleri, özel yedekli soğutma sistemleriyle herhangi bir teknik soruna karşı sıfır tolerans.

Co-Location

Hemen Teklif İste

Aşağıdaki formu kullanarak barındırmak istediğiniz sunucu özelliklerini belirtebilir ve en kısa sürede sunucu barındırma teklifi alabilirsiniz.