En İyi Telegram Kanalları – Ekim 2021

 • Teknoloji
 • Veridyen
 • 1 sene önce
 • 5 Dakikalık Okuma Süresi
En İyi Telegram Kanalları – Ekim 2021

WhatsApp ile ilgili olarak yaşanan güncelleme ve güvenlik problemleri dolayısıyla popüler hale gelen Telegram; kullanmasını bilenlere harika seçenekler vaat ediyor. Yazımız sayesinde hem Telegram hem de bu uygulamanın en iyi kanalları hakkında bilgi alabilirsiniz. O halde başlayalım!

En İyi Telegram Kanalları – Ekim 2021

Telegram Nedir?

Kullanıcı sayısı yüz binlerle ifade edilen Telegram; günümüz dünyasının en popüler çevrimiçi mesajlaşma uygulamasıdır. Ancak, Telegram; WhatsApp’a kıyasla farklı avantajlara sahiptir. Örneğin, içerisinde eğlence, siyaset ve daha birçok farklı konuda paylaşımlar yapan gruplar yer alır. Bir başka deyişle, kullanıcılar; Telegram sayesinde keyifli vakit geçirme ve kendilerini geliştirme şansını elde ederler.

Hangi Telegram Kanallarına Göz Atılmalıdır?

Telegram bünyesinde sayısı bilinmeyecek kadar çok kanal bulunuyor. Ancak, bazı kanalların sahip oldukları özellikler ile öne çıktıklarını söylemek mümkün! Gelin, en iyi telegram kanalları hakkında bilgi verelim!

 • Haber Türkiye: İlk sırada yer alan bu kanal; bilhassa ülke ve dünya gündemini yakından takip etmek isteyenlere hitap ediyor. Ekonomi, siyaset, sağlık, spor, moda, teknoloji, bilim ve daha birçok konuda özgün ve tarafsız paylaşımlar yapılıyor.
 • Coin Otağ: Kripto paralar şu sıralar herkesin gündeminde! Takdir edersiniz ki, kısa yoldan para kazanmayı herkes ister. Birikimi olan herkes yatırım yapmak adına kripto paraları tercih ediyor. Coin Otağ ise kripto paralar ile ilgili birbirinden değerli bilgilerin yer aldığı bir Telegram kanalı! Bitcoin başta olmak üzere Ethereum, DOGE, XRP gibi kripto para birimleri ile ilgili gelişmelerin yer aldığı bu kanalın kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor.
 • Dizi Otağ: Telegram’ın en rağbet edilen kanallarının başında gelir. Tahmin edebileceğiniz üzere hem Türk dizileri hem de yabancı diziler hakkında aradığınız her bilgiyi bu kanalda bulabilirsiniz. Dizilerin başlangıç ve bitiş tarihleri, dizi replikleri, dizi sahneleri ve daha birçok paylaşım yapılmaktadır.

En İyi Telegram Kanalları – Ekim 2021

 • Pio Haber: Eğlenceli şeylerin paylaşıldığı bu kanal sayesinde keyifli vakit geçirmek mümkün hale gelir. Özellikle günlük hayatın koşuşturmacasından sıkılanlar için harika bir seçenek olacaktır. Eğlenceli videolar, komik görüntüler ve daha birçok şey bu grubun içerikleri arasında yer alır.
 • Fırsat Paylaşım: E-ticaret siteleri hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Online alışveriş imkanı sunan e-ticaret siteleri sayesinde bilhassa Covid-19 döneminde evden çıkmadan da alışveriş yapmak söz konusu olur. Bu tür sitelerin belirli dönemlerde veya belirli şartlara bağlı olarak müşterilerine indirim kodu verdiği bilinir. Fırsat Paylaşım; e-ticaret siteleri ile ilgili indirim kodlarını, kampanyaları ve fırsatları paylaşan bir kanaldır. Takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır.
 • Bir Parça Tuhaftık: Adının tam aksine son derece kaliteli paylaşımların yapıldığı bir gruptur. Hem doğru hem de objektif haber paylaşımları yapar. Hatta, bu konuda Telegram’ın en iyisi olduğu söylenir.
 • Filmler Paylaşım: Adından da tahmin edebileceğiniz üzere filmler ile ilgili bilgilerin, repliklerin ve sahnelerin paylaşıldığı bir kanaldır. Ancak, yalnızca film konusunda değil diziler konusunda da aynı paylaşımları yapar.
 • Tarih Otağ: Birçok insanın Tarih ve Felsefe ile ilgilendiği bilinir. Tarih Otağ; yapmış olduğu kaliteli Tarih ve Felsefe paylaşımları ile dikkat çeker.

En İyi Telegram Kanalları – Ekim 2021

 • Ev Okulu Derneği: Covid-19 dönemiyle beraber online eğitim yaygın hale geldi. Bunun yanı sıra, çocukların okul dışında evde de eğitim sürecine devam etmesi gerekiyor. Ev Okulu Derneği ise eğitim adına evde neler yapılabileceğine dair aile ve eğitimcilere destek olunması adına oluşturulmuş bir kanaldır.
 • Müzik Otağ: Tahmin edebileceğiniz üzere müzik ile ilgili birbirinden eğlenceli ve kaliteli paylaşımların yapıldığı kanaldır.