En İyi WordPress Fitness Temaları

  • Wordpress
  • Veridyen
  • 3 hafta önce
  • 5 Dakikalık Okuma Süresi
En İyi Wordpress Fitness Temaları

WordPress dünyanın en çok tercih edilen içerik yönetim platformu ve haliyle bütün işletmeler kendi sektörüne uygun temaları internet sitelerinde kullanmak istiyorlar. Eğer spor salonu veya fitness işletmeniz için bir WordPress teması arıyorsanız sizler için en iyi ve en çok beğenilen WordPress spor salonu temalarını derledik.

En İyi Wordpress Fitness Temaları

JustFit

JustFit SEO uyumluluğu ve hız konusunda inanılmaz yeterliliğe sahip bir WordPress teması. Google PageSpeed üzerinden yapılan testlerde temanın masaüstü hız skoru 92 çıkmış ve bu da çok iyi bir değer. Buna rağmen temanın mobil versiyonunda yapılan testte sonuç 80 olarak belirlenmiş. Bu her ne kadar iyi olarak kabul edilen bir değer olmasa da temanın genel performansına bakacak olursak hızlı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

İşletmecisi olduğunuz spor salonu için veya kişisel antrenörlükle alakalı bilgileri içeren internet siteniz için bir WordPress teması arıyorsanız JustFit mutlaka göz atmanız gereken temalar arasında yer alıyor. Ayrıca SEO uyumlu bir tema olması sayesinde hedeflediğiniz anahtar kelimelerinizde üst sıralara çıkmanız mümkün. Şık tasarımı ile göz almayı başaran JustFit, hem işletmeler için uyarlanabilir sayfası hem de blog sayfası ile birlikte tüm ihtiyaçlarınıza çözüm getirebilir. Ayrıca e-ticaret uyumu olması da internet siteniz üzerinden satış yapabileceğiniz anlamına geliyor.

BnB

İşlevselliği ile ön plana çıkmayı başaran BnB teması, JustFit kadar hızlı olmasa da ortalamanın üstünde bir hız skoru ile karşımıza çıkıyor. Kuaför, güzellik salonu ve berber temaları olarak da uyarlanabilen BnB hem çok yönlü olması hem de ana sayfasında kullanıcının aradığı tüm bilgileri sunabilmesi nedeniyle göz dolduruyor. WooCommerce desteği bulunan BnB temasında, siteniz üzerinden satış yapmanız mümkün hale geliyor ve online rezervasyon gibi bazı dikkat çekici özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

En İyi Wordpress Fitness Temaları

Aegon

Hız olarak istenen performansı veremeyen Aegon, tasarımındaki şıklık ile ön plana çıkıyor. Spor salonları ve kişisel antrenör siteleri için biçilmiş kaftan olan Aegon teması responsive ögeleri ile kullanıcı dostu olduğunu gösteriyor.

Fitness Zone

Görsellik ve tasarım konusunda ciddi emek verildiği anlaşılan Fitness Zone teması, yapılan hız testlerinde de başarılı sonuçlar veriyor. Tamamen responsive olması ve WooCommerce’i desteklemesinin yanı sıra bbpres entegrasyonu da olan bu tema 5 farklı tasarıma sahip ve istediğiniz tasarımı sitenize entegre edebiliyorsunuz. SEO uyumluluğu konusunda da geçer not alan Fitness Zone teması, spor salonu ve fitness WordPress teması arayan ziyaretçilerin mutlaka incelemesi gereken temalar arasında bulunuyor.

Fitness

İsmi ile doğrudan hedeflediği sektörü de anlatan bu WordPress teması, hız konusunda farkını ortaya koymayı başarmış. Google PageSpeed üzerinden yapılan testlerde masaüstü sonucu 86, Gtmetrix üzerinden yapılan testlerde de sonucu 97 çıkan bu tema hız konusundaki başarısını adeta bizlere kanıtlıyor. Oldukça şık ve sade bir tasarımla karşımıza çıkan tema, tamamen SEO uyumlu ve blog kısmı da mevcut. İnternet üzerinden satış yapmanıza olanak sağlayan Fitness temasında mağaza kısmı da yer alıyor.

Ultra

Gerçekten oldukça göz alıcı bir tasarıma sahip olan Ultra teması, oldukça esnek ve fitness da dahil olmak üzere birçok hazır şablonu içerisinde bulunduruyor. Fiyatlandırma tabloları, Google Haritalar ve zaman sayacı gibi özellikleri de olan tema Themeify tarafından geliştirilmiş ve 59 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulmuş.

En İyi Wordpress Fitness Temaları

Sportify

Açılış sayfasında büyük bir tam ekran slider ile bizi karşılayan Sportify teması optimize edilmiş reklam alanları ve desteklediği bileşenlerle bir spor salonu için en iyi çözümlerden birisi olarak görünüyor.