En İyi WordPress Restoran Temaları

  • Wordpress
  • Veridyen
  • 3 hafta önce
  • 5 Dakikalık Okuma Süresi
En İyi Wordpress Restoran Temaları

Eğer WordPress altyapısı kullanan bir internet siteniz var ve bu site, sahibi olduğunuz restorana ait ise sizlerde müşterilerinize kurumsal bir kimlik sunabilmek ve dijital dünyada var olduğunuzu gösterebilmek adına en iyi WordPress restoran temaları konusunda araştırma yapıyor olabilirsiniz. Bu yazıda WordPress altyapısını kullanan restoran siteleri için kullanabileceğiniz en iyi restoran temalarını derledik.

En İyi Wordpress Restoran Temaları

Divi Restaurant

Ekranı kaplayan siyah ve beyaz bir arka plana sahip olan Divi Restaurant teması, özellikle sadelik arayanlar için çok daha uygun görünüyor. Performans ve hız konusunda optimize edilmiş bir tema olan Divi Restaurant, menü ve çalışma saatleri gibi detayları yazmanıza da olanak sağlar.

Cafe Pro

StudioPress tarafından yapılan restoran teması Cafe Pro, ana sayfa düzeni ve widget alanlarıyla ön plana çıkıyor. Temada internet sitenize eklemek için kullanabileceğiniz iletişim bilgileri, adres ve çalışma saatleri gibi alanlar bulunuyor.

Winery by Astra Theme

Etkileyici bir tasarıma sahip olan Winery, özellikle restoranlar ve şarap mağazaları için daha uygun bir tema olarak göze çarpıyor. Paralaks kaydırma özelliği de bulunan tema, ekranı tam kaplayan tasarımıyla kullanıcıyı çok daha fazla içine çekebiliyor.

Carbone

Şık bir WordPress restoran teması olan Carbone, özellikle samimi yapısıyla kullanıcının dikkatini çekmeyi başarıyor. Bir açılış sayfası oluşturarak restoran menünüzü sergilemenizi sağlayan tema restoran ve kafelerin kullanabileceği temalar arasında bulunuyor.

En İyi Wordpress Restoran Temaları

Salt and Pepper

Navigasyon barında kategori, sayfa, arama çubuğu ve sosyal medya hesaplarını konumlandıran tema, renkleri ve yazı tiplerini hızlıca değiştirebilmenizi sağlıyor. Instagram widget özelliği ile yiyecek fotoğraflarınızı da kenar çubuğuna ekleyebilirsiniz.

Delicio

79 dolarlık fiyat etiketiyle satılan WordPress restoran teması Delicio, üst kısımda bulunan menü konumları ve ana sayfanın büyük bölümünü kaplayan slider ile birlikte kullanıcıya harika bir görüntü sunuyor. Ayrıca internet siteniz üzerinden çevrimiçi rezervasyon kabul etmenize olanak sağlayan rexervasyon eklentisi ile uyumludur. Daha çok kurumsal ve elit müşterilere hizmet veren restoranların kullanabileceği bir tema olabilir.

Seasons

Restoran, bar ve kafelerin kullanabileceği şık temalardan biri olan Seasons, kolay kurulum ve düzenleme seçeneklerinden dolayı ön plana çıkıyor. Bir WordPress temasından beklediğiniz bütün özellikleri içerisinde barındıran Seasons, hızlı kurulum ve sayfa düzeniyle ön plana çıkmayı başarıyor.

Mise En Place

Mise En Place, harika bir ana sayfa tasarımına sahip olan bir tema. WooCommerce desteği ile birlikte online satış yapmanızı da mümkün kılıyor. Buna ek olarak, menü yönetim sistemi ve sayfa oluşturucu özellikleri de ön plana çıkan diğer özelliklerinden. Organized Themes tarafından geliştirilen restoran teması, 50 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Downtown

Downtown hem restoran teması olarak hem de yemek blogu ve restoran değerlendirme sayfası olarak da kullanılabilen çok işlevli bir WordPress teması. Hizmetler, iletişim formu, personel profilleri, etkinlik takvimi, referanslar ve Google Haritalar gibi bölümleriyle, restoranınız hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşterilere bütün detayları sunuyor. Aynı zamanda online olarak satış yapabilmeniz için de WooCommerce desteği ile birlikte geliyor.

En İyi Wordpress Restoran Temaları

Moonrise

Elit ve kurumsal kimliğe sahip olan restoranların mutlaka kullanmak isteyeceği temalardan birisi olan Moonrise, son günlerde WordPress temalarında görülen minimalizm akımından da etkilenmiş gibi duruyor. Oldukça sade ve şık bir tasarıma sahip olan restoran teması, servisler, yemek menüleri, slayt gösterisi ve iletişim bilgileri için kullanabileceğiniz alanlar veriyor. Özelleştirilmesi çok kolay olan tema, Organized Themes tarafından geliştirilmiş ve 48 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulmuş.