Domain ve Sunucu Lisansları Fiyat Değişimleri Hakkında

Değerli müşterilerimiz,

Firmamızın kurulduğu günden bu yana izlediğimiz fiyat politikası daima müşterilerimizi korumaya yöneliktir. 2016'dan itibaren döviz kurundaki ciddi artışlara, sektördeki fiyatların sürekli olarak yükselmesine, artan lisans maliyetlerine ve personel gideri haricindeki tüm giderlerimizin dolar ile olmasına rağmen birçok hizmet grubumuzda fiyatları sabit tutmak için gerekli finansal çalışmalarımızı bugüne kadar sürdürdük.

Son 3 ay içerisinde Türk Lirasının devalüasyona uğraması nedeniyle domain (alan adı), sunucu lisansları (cpanel, directadmin, litespeed, cloudlinux gibi) ve ücretli SSL sertifikaları için fiyatlarımızı güncel döviz kuruna göre otomatik güncelleme kararı aldık. 

Bu nedenle, müşteri hesabınızda oluşan yenileme faturalarında veya satın alımlar esnasında fiyat değişimleri görebilirsiniz. Bu fiyat değişimleri bizim yansıttığımız bir fiyat artışı değil, döviz kurundan kaynaklı maliyet değişimleridir.

Duyuru metnimiz içerisinde belirtmek istediğimiz değişen fiyatlarla ilgili konu domain ve sunucu lisanslarıyla ilgilidir. Web hosting hizmet grubunda 2022 itibariyle fiyat artışı yapılacaktır. 

Türk Lirasının en kısa zamanda eski değerine dönmesini temenni ediyoruz.

Veridyen'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.